DLACZEGO MY?

Propsy PR to pierwsza w Polsce agencja Public Relations działająca przede wszystkim dla organizacji pozarządowych i przedsiębiorstw społecznych. Wierzymy, że głos społeczeństwa obywatelskiego, aktywnych osób działających społecznie i „światozmieniaczy” powinien być lepiej słyszalny w debacie publicznej. My wiemy, jak to zrobić. Posiadamy doświadczenie pracy we wszystkich sektorach: w administracji publicznej, biznesie i NGO. Mówimy językiem ludzi, działamy dla ludzi i wspieramy ich w działaniu społecznym. Pracujemy w oparciu o komunikację przejrzystą, nowoczesną i nastawioną na dialog.


Chcemy być pierwszym punktem kontaktowym dla dziennikarzy szukających ciekawych tematów i zaangażowanych społecznie rozmówców. Chcemy wspierać trzeci sektor w profesjonalizacji ich działań oraz przedsiębiorców społecznych w popularyzacji ich dokonań poprzez doradztwo wizerunkowe, szkolenia medialne, wsparcie PR przy projektach oraz stałą obsługę w zakresie komunikacji zewnętrznej tj. relacje z mediami, biznesem i polityką; organizacja wydarzeń; prowadzenie akcji crowdfundingowych, kampanii edukacyjnych i społecznych; PR marki i kształtowanie wizerunku osobistego czy wsparcie w kryzysie.

NASZE DZIAŁANIA PR W LICZBACH

BADAŃ NAUKOWYCH I RAPORTÓW

KONFERENCJI I BRIEFINGÓW

SYTUACJI KRYZYSOWYCH

LAT W BRANŻY PR

WYDARZEŃ

INFORMACJI PRASOWYCH

MIAST

AUTORYZACJI WYWIADÓW

SZKOLEŃ

STRATEGII KOMUNIKACJI

ZESPÓŁ

 

ANNA KIEDRZYŃSKA-TUI

 

Parę lat temu postanowiłam, że zdobyte doświadczenie w PR chcę spożytkować na wsparcie ludzi działających społecznie. Dlaczego? Zależy mi, aby głos osób działających z misją był lepiej słyszalny w dyskursie publicznym.

Od kilku lat wspieram z sukcesem NGO w zakresie komunikacji zewnętrznej, relacji z mediami, kampanii społecznych oraz sytuacji kryzysowych. Do tej pory współpracowałam z fundacją Res Publica, Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym Żydów w Polsce oraz fundacją Social Wolves, organizatorem praktycznej olimpiady “Zwolnieni z Teorii”.

Posiadam ponad 8-letnie doświadczenie w branży Public Relations. Pracowałam na Uniwersytecie SWPS (w Biurze Prasowym nagrodzonym Złotym Spinaczem), na którym prowadziłam działania w zakresie popularyzacji badań naukowych, a także e-PR: pierwszy uczelniany blog naukowy w Polsce (Strefa Psyche  SWPS) oraz komunikacja z dziennikarzami przez Twittera. Pierwsze szlify zdobyłam w Biurze Promocji m.st. Warszawy (w dziale komunikacji zagranicznej). Swoją wiedzą z zakresu Public Relations dzielę się ze studentami ucząc ich warsztatu PR oraz działań w mediach.  

 

BARTOSZ ŁOPIŃSKI

 

Debata publiczna w Polsce zdominowana jest przez polityków. Brakuje mi jednak w tej debacie merytorycznych głosów przedstawicieli NGO, którzy bardzo często mają do powiedzenia dużo więcej interesujących rzeczy. Chciałbym dokonać pewnej medialnej zmiany, dzięki której głos przedstawicieli NGO będzie bardziej słyszalny.

Od 8 lat pracując w branży Public Relations doradzam dużym korporacjom oraz małym i średnim firmom. Pierwsze kroki stawiałem w wielokrotnie nagradzanym i docenianym w różnych konkursach Biurze Prasowym Uniwersytetu SWPS, jednym z najbardziej prężnych działów PR wśród uczelni wyższych w Polsce. Wcześniej pracowałem w serwisach edukacyjnych i popularnonaukowych portalu Gazeta.pl. Przed Propsy PR współpracowałem także z agencją Świeża Bazylia PR.

W roku 2014 zostałem nominowany w konkursie dla specjalistów branży PR „Mistrzowie drugiego planu” m.in. za efektywną realizację kampanii edukacyjnej “Humaniści kontratakują”, której celem było pokazanie szerokich perspektyw zawodowych absolwentów kierunków humanistyczno-społecznych w naszym kraju.

 

EWA BABICKA

 

Specjalistka ds. public relations. Od 9 lat związana jestem z sektorem organizacji pozarządowych. Koordynowałam działania komunikacyjne i promocyjne m.in w Fundacji SYNAPSIS oraz Stowarzyszeniu WIOSNA (w projektach SZLACHETNA PACZKA i AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI), gdzie współtworzony przeze mnie projekt został nagrodzony tytułem Kampanii Społecznej Roku i nagrodą Kreatura 2016. 

Jestem współzałożycielką lokalnego Stowarzyszenia JES i organizatorką licznych wydarzeń i zbiórek charytatywnych. Przed PROPSY PR nabierałam również doświadczenia pracując w agencjach PRowych, gdzie wspierałam marki w zakresie komunikacji zewnętrznej, współpracy z mediami i działań w social mediach. Jestem wielbicielką małych miasteczek, czarnej kawy i musicali. 

 

OLGA PERZYNA

 

Asystentka ds. public relations. Kilka lat temu przyszła do mnie inspiracja, która później stała się palącą potrzebą, żeby pracować w środowisku, które kieruje się etyką, dobrem drugiego człowieka i świata. W życiu zawodowym chcę promować dobry biznes i ludzi, którzy zmieniają świat.

Przez ponad 10 lat miałam okazję poznać różne branże, pracować wśród rozmaitych ludzi i dzięki temu rozwijać zdolności komunikacyjne. Poznawałam tajniki radia w Polskim Radiu od strony reporterskiej, redakcyjnej, social media czy administracyjnej. Nagrywałam materiały reporterskie, obsługiwałam Trójkową stronę internetową czy fanpage polskieradio.pl, a pracując jako asystentka dyrekcji, poznawałam wielu dziennikarzy. Dzięki temu doświadczeniu dzisiaj mogę wspierać komunikacyjnie organizacje, z którymi pracujemy w PROPSY PR pod kątem budowania i pielęgnowania relacji z mediami. Dobrze wiem, kim jest dziennikarz, jak z nim/nią rozmawiać i dlaczego potrzebuje materiału „na już”. Specjalizuję się w kontaktach z mediami.

 

KINGA PĘKALSKA

 

Asystentka ds. public relations. Z wykształcenia jestem dziennikarką. Jednak po 10 latach pracy w międzynarodowych korporacjach zdecydowałam się zmienić bieg kariery i dołączyłam do zespołu PROPSY PR, by działać na rzecz wspólnego dobra, jakim są organizacje pozarządowe, i wzmacniać ich głos w debacie publicznej. W zespole zajmuję się wsparciem komunikacyjnym prowadzonych projektów. 

NASZA OFERTA