Debata „Czy wiemy, co jemy i co jeść będziemy?” – Propsy PR – pierwsza w Polsce agencja PR dla NGO i projektów społecznych
Debata „Czy wiemy, co jemy i co jeść będziemy?”

Opis projektu

Wyzwania stojące przed współczesnym rolnictwem, przemiany zachodzące na wsi i reforma Wspólnej Polityki Rolnej wymagają podjęcia szerokiej debaty publicznej – uważają środowiska zabiegające o zrównoważony rozwój. Dyskusję na ten temat zatytułowaną „Czy wiemy, co jemy i co jeść będziemy?” zorganizowały w Warszawie Fundacja Strefa Zieleni i Fundacja im. Heinricha Bölla. Debatę otworzył Minister Rolnictwa, a wzięli w niej udział przedstawiciele administracji i parlamentu, rolnik ekologiczny, ekonomistka rolna i aktywistka nowej koalicji Żywa Ziemia. Wydarzenie było częścią europejskich Dni Akcji pod hasłem „Dobra Żywność, Dobre Rolnictwo”.

W ramach wydarzenia agencja odpowiedzialna była za komunikację do mediów, dzięki czemu na debacie pojawiło się 23 dziennikarzy, głównie z mediów ogólnopolskich i branżowych. Zadaniem Propsy PR była także obsługa mediów na miejscu oraz przeprowadzenie kampanii medialnej po wydarzeniu. W ramach kampanii pozyskaliśmy 53 publikacje na temat debaty m.in. w takich mediach jak: TVP 1 - “Wiadomości”; TVP 1 - program “Agrobiznes”; TVP1 - program “Tydzień”; Polsat News - program “Agropasja”; Polskie Radio PR1, Gazeta Prawna, Wprost oraz wielu ogólnoinformacyjnych i branżowych serwisach internetowych o zasięgu ogólnokrajowym i lokalnym.

Szczegóły projektu

TERMIN:

październik-listopad 2018

KLIENT:

Fundacja im. Heinricha Bölla

STRONA:

http://pl.boell.org/pl/2018/11/09/czy-wiemy-co-jemy-i-co-jesc-bedziemy

Chcesz się dowiedzieć, jak zrealizować efektywną kampanię społeczną?

Pobierz bezpłatny Inspirownik