Świat pod lupą. Warszawskie Spotkania Międzynarodowe – Propsy PR – pierwsza w Polsce agencja PR dla NGO i projektów społecznych
Świat pod lupą. Warszawskie Spotkania Międzynarodowe

Opis projektu

„Świat pod lupą. Warszawskie Spotkania Międzynarodowe” to cykl debat, które poruszają najbardziej palące problemy międzynarodowe. W 2021 roku ekspertki i eksperci z Polski i Europy analizowali zmiany wywołane pandemią i rozmawiali o palących wyzwaniach, które czekają nas w najbliższej przyszłości. Wydarzenie organizowane było przez Fundację im. Heinricha Bölla w Warszawie i warszawskie biuro Europejskiej Rady Spraw Zagranicznych. Ze względu na obostrzenia pandemii Covid-19 debaty odbywały się online i były transmitowane na Facebooku – na profilu „Świat pod Lupą” w języku polskim, a na profilu „ECFR Warsaw” w języku angielskim.

Zespół agencji przeprowadził kampanię medialną, której celem było wypromowanie cykl debat. Celem działań było dotarcie do osób zainteresowanych aktualnymi wydarzeniami na świecie i wizjami przyszłości w relacjach międzynarodowych. Finalnie publikacje ukazały się m.in. w Radio TOK FM, Money.pl, Halo Radio, Polskie Radio Program 4, Newseria.pl i wielu innych. Dzięki działaniom agencji zasięg kampanii promującej “Świat pod lupą” wyniósł ponad 5 mln osób.

Szczegóły projektu

TERMIN:

wrzesień 2021

KLIENT:

Fundacja im. Heinricha Bolla w Warszawie

STRONA:

https://pl.boell.org/pl

Chcesz się dowiedzieć, jak zrealizować efektywną kampanię społeczną?

Pobierz bezpłatny Inspirownik