Sesja fotograficzna o migrantkach dla VOGUE – Propsy PR – pierwsza w Polsce agencja PR dla NGO i projektów społecznych
Sesja fotograficzna o migrantkach dla VOGUE

Opis projektu

Zespół agencji Propsy PR prowadził dla Centrum Edukacji Obywatelskiej obsługę medialną kampanii społecznej „Ponad Granicami. Rozmawiajmy o migracjach”, której celem jest pokazanie migracji jako nieodłącznego elementu życia społecznego oraz ważnego tematu do dyskusji. Kampania finansowana jest ze środków Unii Europejskiej i prowadzona w kilku krajach Europy.

Kampania społeczna “Ponad Granicami” powstała, aby wytłumaczyć młodym ludziom, czym są migracje, a w szczególności zmienić wizerunek migrantów i migrantek w przestrzeni publicznej poprzez pokazywanie tzw. ludzkich historii. W ramach działań zespół agencji Propsy PR realizował szereg wywiadów i artykułów w mainstreamowych mediach, gdzie przedstawiane są doświadczenia osób z doświadczeniem migracji. 

Jednym z takich działań była sesja fotograficzna i seria artykułów realizowana we współpracy z Vogue Polska. Celem było pokazanie, że migracja daje możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Inna, Olga i Lubna opowiedziały o własnych doświadczeniach z migracją. Ich historie opatrzone zdjęciami fotografki Alicji Kozak można zobaczyć na Vogue.pl: Inna, Olga i Lubna.

Fotografie: Alicja Kozak

Więcej o kampanii Ponad Granicami tutaj.

 

Szczegóły projektu

TERMIN:

luty-marzec 2022

KLIENT:

Centrum Edukacji Obywatelskiej

STRONA:

https://ceo.org.pl/

Chcesz się dowiedzieć, jak zrealizować efektywną kampanię społeczną?

Pobierz bezpłatny Inspirownik