Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii 2022 – Propsy PR – pierwsza w Polsce agencja PR dla NGO i projektów społecznych
Wielki Finał Olimpiady Zwolnieni z Teorii 2022

Opis projektu

Dwa i pół tysiąca młodych ludzi z całej Polski świętowało zakończenie własnych projektów społecznych podczas Wielkiego Finału Olimpiady Zwolnieni z Teorii na Torze Służewiec w Warszawie. Najlepsze inicjatywy są nagradzane od lat społecznymi Oscarami tj. Złotymi Wilkami. Młodzi w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii decydują się na realizację inicjatyw, które rozwiązują realne problemy z ich otoczenia. W wydarzeniu wzięli udział również nauczyciele, pracodawcy oraz zaproszeni dziennikarze.  

Zadaniem zespołu Propsy w tym projekcie była obsługa medialna wydarzenia, podczas którego zostały ogłoszone wyniki Olimpiady Zwolnieni z Teorii 2022. Obsługa polegała na zaproszeniu dziennikarzy i obsłużeniu ich na miejscu, pozyskaniu patronatów medialnych i realizacji świadczeń oraz przeprowadzeniu kilku kampanii medialnych ogólnopolskich i regionalnych podsumowujących wydarzenie, jak i całą edycję olimpiady. 

Zespół agencji pozyskał i obsłużył następujące patronaty medialne: Dyrektor Szkoły, Onet.pl, Polsat News i Radio Eska. W ramach realizacji kampanii medialnych pozyskaliśmy blisko 500 publikacji w mediach ogólnopolskich i regionalnych m.in. elblag.wyborcza.pl, wroclaw.tvp.pl, onet.pl, Polsat News, polskatimes.pl, RDC, Radio Eska i wiele innych.

Szacunkowy ekwiwalent reklamowy wszystkich publikacji wyniósł 970 297 zł. Dotarcie osiągnęliśmy na poziomie 7 399 332 kontakty, a zasięg na poziomie 189 958 937 osób.

  

Szczegóły projektu

TERMIN:

marzec-maj 2022

KLIENT:

Zwolnieni z Teorii

STRONA:

https://zwolnienizteorii.pl/ 

Chcesz się dowiedzieć, jak zrealizować efektywną kampanię społeczną?

Pobierz bezpłatny Inspirownik