Pokolenie Z, „iGen", „generacja multitasking”, „ciche pokolenie" — tak różni naukowcy określają dzieci i młodzież urodzonych po roku 2000. Choć sam problem z nazewnictwem pokazuje, jak bardzo dynamiczne jest środowisko, w którym rozwijają się obecnie dzieci, jedno jest wspólne: istotna część ich obecnego i przyszłego życia ma miejsce w sieci. Pandemia przyspieszyła jedynie istniejące procesy. Obecnie wiemy, że nie unikniemy funkcjonowania najmłodszych w internecie, ale powinniśmy robić wszystko, aby sprawić, żeby to miejsce było dla nich bezpieczne, stanowiło platformę do rozwoju i pozyskiwania wiedzy, a nie narażało ich na krzywdzenie ze strony rówieśników lub dorosłych. Dyskusja w tym obszarze odbyła się w czasie 15. Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”, organizowanej przez Polskie Centrum Programu "Safer Internet" i Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. To największe doroczne wydarzenie na ten temat.
Zadaniami agencji w projekcie było: dotarcie do grup tematycznych (nauczyciele, eksperci, działacze, decydenci) i zaproszenie ich na wydarzenie, obsługa wydarzenia w social mediach poprzez stworzenie wydarzenia na Facebooku, kampanię płatną oraz publikację contentu i moderację komentarzy.
Łączny zasięg postów promujących wydarzenie, wyniósł ponad 279 tys. i wygenerował ponad 3,3 tys. aktywności na social mediach. Oprócz tego utworzonym wydarzeniem na Facebooku ze szczegółowymi informacjami o evencie zainteresowało się 3 452 osoby, a łączny zasięg facebookowego wydarzenia wyniósł ponad 239 tys.